rent a car telefon

Alış Ofisi
Tarih
Saat
 
İade Ofisi
Tarih
Saat
 
Neden Tercih Ediliyoruz?
Neden Tercih Ediliyoruz?

Kilometre sınırlaması yoktur

Araç filomuz düzenli olarak yenilenir

Araç kiralama ciddi bir iştir, rezervasyonlarınızda son gün, son dakika sürprizleri yaşamazsınız

Araçlarımızın bakım ve temizlikleri titizlikle yapılır.

 • Dünyanın En Güvenli Otomobili Seçilen Volvo Araçlar Filomuzda!
  Dünyanın En Güvenli Otomobili Seçilen Volvo Araçlar Filomuzda!
     
 • İZMİR RENT A CAR HERŞEY DAHİL FİYAT
  İZMİR RENT A CAR HERŞEY DAHİL FİYAT
  Araç Kiralama Fiyatlarımıza KDV,TAM HASAR KASKOSU VE SINIRSIZ KM KULLANIM DAHİLDİR.
 • Doğru Yerden Kiralama Yapmak
  Doğru Yerden Kiralama Yapmak
  İzmir rent a car, başta olmak üzere birçok şehirde, oto kiralama sektörü kendi içerisinde belki de rekabeti en üst düzeyde yaşayan ve irili, ufaklı birçok firmanın var olma yarışı ile hizmet vermeye çalıştığı bir sektördür. Bu durum doğa...
Duyurular
rent a car rent a car
 • Bakım ve Temizlik

  Bakım ve Temizlik

  Hiç sigara içilmemiş araç portföyü de bulunan firmamızda araçlarımız hijyenik temizlik ürünleri ile titizlikle temizlenir ve her kiralama dönüşünde servis kontrolünden geçirilir. Müşterilerimize asla temiz olmayan kiralık araç verilmez.

 • Filo Hizmeti

  Filo Hizmeti

  Kısa süreli oto kiralama ile birlikte şirketlere özel uzun dönem kiralama hizmeti de veren firmamız tek araç için bile olsa araç kiralama koşulları ve fiyatları ile bu alanda da en iddialı İzmir oto kiralama firmalarının başında gelmektedir.
 • Havaalanı Teslim&Transfer

  Havaalanı Teslim&Transfer

  İzmir havaalanı rent a car hizmeti almak isteyen misafirlerimizi, gerek araç tesliminde ve gerekse araç iadelerinde hiç bekletmeden karşılıyor ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde formaliteler ve çeşitli fiyatlandırma detayları ile uğraşmadan pratik ve kolay araç kiralama hizmeti veriyoruz.

 • Hızlı Geçiş Sistemi

  Hızlı Geçiş Sistemi

  Araba kiralama hizmetini almış olan misafirlerimiz kiralama bedeline ilave olarak ayrıca HGS hizmet ücreti ödemezler. Eğer ücretli yollar kullanılmışsa, HGS geçişleri araç tesliminde kullanıldığı kadar hesaplanır ve ödenir

 • Şoförlü Kiralama

  Şoförlü Kiralama

  Oto kiralama hizmetini şoförlü olarak da veren firmamız kültürlü, olgun ve yüksek tahsilli, İngilizce bilen personel kadrosu ile de bu alanda da nezih ve kaliteli hizmet vermektedir.

 • Yol Yardımı

  Yol Yardımı

  Araç kiralama hizmetimize 7 gün 24 saat yol yardım dahildir. Arabadan kaynaklanan ve giderilemeyen bir arıza olması ve araç kiralama koşullarında belirtilen hususlara uyulması durumunda geçerli olmak üzere herhangi bir kaza anında Karşıyaka oto kiralama merkezli ofisimiz dahil olmak üzere İzmir rent a car ve İzmir havalimanı rent a car hizmeti almış olan tüm müşterilerimize en kısa sürede muadili bir araç verilir.