Kurumsal

Hakkımızda

Değerli Ziyaretçimiz

 

Araç kiralama sektörüne ilk adımı, 2003 yılı Şubat ayında İzmir’de attık. Aynı zamanda merkez ofisimiz olan Karşıyaka ilçesinde attığımız bu ilk adım, İzmir rent a car firmaları arasında ezber bozan, farklı hizmet anlayışımız ile gün geçtikçe büyüyerek başta İzmir havaalanı olmak üzere şimdilerde yurt genelindeki birçok hizmet noktasında devam etmektedir.

                Müşterimiz, misafirimizdir kültürü ile hizmet veren şirketimizin ilk prensibi, misafirlerimizin güvenliğidir. Bu nedenle araçlarımız, her kiralama dönüşünde mutlaka servis kontrolünden geçmektedir.

Hizmet anlayışımızın temelini, kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak hizmet vermek oluşturmaktadır. Bu nedenle şirketimizin en çok önem verdiği bir diğer prensip de, misafirlerimize araçları, yıkanmış, temiz, bakımlı ve son kontrolleri yapılmış olarak teslim etmektir.

İzmir havaalanı rent a car hizmeti almak isteyen misafirlerimiz başta olmak üzere, müşterilerimizi gerek araç tesliminde ve gerekse araç iadelerinde hiç bekletmeden karşılamak ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde formaliteler ve çeşitli fiyatlandırma detayları ile uğraşmadan pratik ve kolay hizmet vermek de önemli prensiplerimizden biridir.

Vizyonumuz, belirttiğimiz hizmet anlayışı ve prensiplerimizden taviz vermeden, bugüne kadar yapılmamışları ilk yapan firma olma öncülüğünü sürdürerek büyümeye devam etmek, yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek yeni ihtiyaçlara anında cevap verebilen ve izmir rent a car dendiğinde akla ilk gelen uluslararası bir firma olmak dır.

Araç kiralama hizmetini adrese teslim yapan, gerçek anlamda 7/24 kiralık araba hizmeti veren (gecenin her saatinde),araçlarını, hijyenik ve antibakteriyel ürünlerle temizleyen,hiç sigara içilmemiş araç portföyü olan ilk firma olmanın ayrıcalığı ile ilklerin öncülüğünü yapmaya devam edeceğiz.